Kurumsal

Ana Sayfa / Kurumsal

HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gold Auto Renault Dacia Özel Servisi, Renault ve Dacia marka araçlar alanında ihtiyaç duyulan özel servis gereksinimini karşılamak amacıyla, Uşak' da faaliyetlerine başladı. Şirketimiz kaliteli hizmet anlayışı ve önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektördeki güvenilirliğini artırmaya devam etti. KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesiyle hizmet veren Gold Auto Renault Dacia Özel Servis, siz degerli Müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla, gelişimine devam etmektedir.
Kurulduğu günden bu yana, çalışma alanını genişleten şirketimiz Renault ve Dacia gurubu araçların yanında tüm marka model araçların da orjinal yedek parça ve özel servis hizmetlerini vermektedir.
Gold Auto Renault Dacia Özel Servisi, hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sunduğu kaliteli servis hizmetleri ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır.
Gold Auto Renault Dacia Özel Servisi, profesyonel ekip ve ekipmanları ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bir çok servisin üstesinden gelemediği arızalı araçlar, Gold Auto servis hizmeti ile başarılı olarak çalıştırılmıştır.